FiskalPRO

FiskalPRO – All In One

Jedno zariadenie s mnohými funkciami. Unikátne riešenie, ktoré nahradí eKASA pokladnicu, eKASA tlačiareň a platobný terminál vo Vašej prevádzke. Malá, kompaktná, mobilná a výkonná All In One registračná pokladnica.

FiskalPRO môžete začať používať len ako eKASA pokladnicu alebo ako platobný terminál. Vždy s jednoduchým a intuitívnym ovládaním a množstvom doplnkových funkcií. K FiskalPRO je možné pripojiť periférie – čítačku čiarových kódov, peňažnú zásuvku, alebo externú klávesnicu.

INTELIGENTNÉ RIEŠENIA eKasa
FiskalPRO vám predstavuje inovatívne a originálne pokladničné riešenia, ktoré sú určené pre Gastro prevádzky, mobilný predaj, služby a maloobchod. Pokladnica a platobný terminál v jednom zariadení zabezpečí rýchly a spoľahlivý predaj pre kamenné predajne aj mobilné prevádzky.

Sme certifikovaným partnerom, takže ponúkame kompletnú záručnú aj pozáručnú strarostlivosť s možnosťou realizácie servisného zásahu priamo u Vás.

Máte registračnú pokladňu alebo fiskálnu tlačiareň od FiskalPRO a potrebujete ju prerobiť na eKASU? Neváhajte nás kontaktovať – radi vám pomôžeme.

Viac info o FiskalPRO eKASA…

Download (PDF, 2.73MB)