Hardvér


• predaj počítačov, tlačiarní, notebookov, tabletov, komponentov
• predaj značkových repasovaných počítačov a notebookov s 24-mesačnou zárukou
• predaj príslušenstva
• predaj projektorov
• telefónne ústredne, telefóny
• predaj originálneho aj kompatibilného spotrebného materiálu – tonery, cartridge,
pásky do registračných pokladníc

Čo je Techsavers (predtým Refurbished)

Renovovaná technika nie je len odpoveďou na celosvetový problém elektroodpadu. Ide o veľmi racionálne a ekologické rozhodnutie pri nákupe notebooku, PC či inej výpočtovej techniky s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon.

V techsavers pracujeme len s najvyššími modelmi značiek HP, Lenovo, Dell či Fujitsu-Siemens. Naše líderstvo na trhu potvrdzujeme nielen štandardom kvality a služieb, ale najmä tým, že pracujeme s technikou v 100% stave, ktorú renovovaním pripravíme pre Vaše užívanie. Sme špecialisti na renováciu – čistíme, testujeme a obnovujeme každý kus tak, aby bol po funkčnej aj vizuálnej stránke na veľmi vysokej úrovni.

Ak počas renovácie natrafíme na produkt s potrebou opravy (maximálne 5% produktov) ide tak o repasovanú či inak povedané opravovanú techniku. Tá po oprave prejde ešte náročnejšími testami, aby sme tak zabezpečili jej 100% funkčnosť.

Detailne a pravdivo komunikujeme stav každého kusu renovovanej techniky pomocou tried PREMIUM, STANDARD, ECONOMY a LIQUIDATION.

Potrebujete vymeniť alebo doplniť váš počítač, monitor, notebook alebo tlačiareň? Neváhajte nás kontaktovať – radi vám pomôžeme s výberom, doručíme, nainštalujeme, zaškolíme.

Aktuálna ponuka techsavers